Kolorowy świat dziecka - wystawa plastyczna

Wadowicka Biblioteka Publiczna zaprasza na niezwykle barwną wystawę, prezentującą świat widziany oczami dziecka. Ekspozycję tworzą prace przygotowane przez najmłodszych podczas różnych zajęć prowadzonych w naszej bibliotece oraz dzieła przygotowane przez rodziców i dzieci z Publicznego Przedszkola nr 1 w Wadowicach w ramach rodzinnego konkursu plastycznego „Wspomnienia o Papieżu Janie Pawle II”. Prezentowane prace urzekają pomysłowością, różnorodnością kolorów oraz nietuzinkowym spojrzeniem na otaczający świat. Dzieła wykonano przy użyciu najróżniejszych technik plastycznych począwszy od tradycyjnych farb, po wyklejanki z bibuły i kolaże, do których młodzi artyści wykorzystali wszystko, co mieli w danej chwili pod ręką. Ekspozycję można zobaczyć do końca września 2014 r. w godzinach pracy Wadowickiej Biblioteki Publicznej.