Filatelistyka - pasja z tradycją

21 listopada w Wadowickiej Bibliotece Publicznej odbyła się uroczystość 60-lecia wadowickiego koła nr 32 Polskiego Związku Filatelistów.

Na imprezie pojawiło się sporo miłośników filatelistyki, przedstawicieli innych kół PZF a także pocztowcy. Nie zabrakło również burmistrz Wadowic Ewy Filipiak, która złożyła na ręce Bogusława Malca - prezesa koła nr 32 Polskiego Związku Filatelistów w Wadowicach - podziękowania za owocną działalność i pielęgnowanie filatelistycznej pasji. Podziękowania dla wszystkich członków i sympatyków koła złożyli również pracownicy Biura i Marketingu Poczty Polskiej w Krakowie.

Podczas uroczystości wręczono także nagrody i dyplomy zasłużonym działaczom i sympatykom koła. Dodatkowo każdy uczestnik imprezy mógł nabyć akcesoria filatelistyczne oferowane przez Pocztę Polską w Wadowicach. Po zakończeniu oficjalnej części spotkania goście mogli obejrzeć prezentowane w sali i holu WBP filatelistyczne zbiory oraz porozmawiać przy kawie o swoim hobby.

Ekspozycję można obejrzeć w Wadowickiej Bibliotece Publicznej do połowy grudnia.