Zapraszamy do Wadowickiej Biblioteki Publicznej na spotkanie autorskie z Henryką Swornóg, autorką książki: „Ósmy cud świata. Opowieści łapą pisane”. Uroczysta promocja książki odbędzie się 6 maja (piątek) o godzinie 17.00.

Henryka Swornóg z urodzenia i z wyboru mieszka w malowniczych Wadowicach wraz z mężem, synem i pudelkiem Mają. Ponad wszystko przedkłada rodzinę. Prywatnie szczęśliwa żona i matka. Zgodnie ze swoim wykształceniem pracuje jako bibliotekarka. Jej życie jest ściśle związane z książkami, które nie tylko wypożycza i czyta, ale także pisze. Miłośniczka zwierząt i przyrody. Uwielbia rodzinne, rowerowe wyprawy oraz wypoczynek na łonie natury z dobrą książką.

Dotychczas jej teksty ukazały się w książce antymagicznej „Piątek trzynastego” oraz w almanachu literackim „R. I. P.”, wydanym nakładem Wydawnictwa św. Macieja Ap.