Wernisaż wystawy Miry Sabatowicz „Malarstwo 2014-2016”

Tłumy artystów, sympatyków, znajomych i najbliższych zgromadził wernisaż wystawy Miry Sabatowicz „Malarstwo 2014-2016”, który odbył się w piątkowy wieczór (19.08.2016) w Wadowickiej Bibliotece Publicznej. Dwa lata to dla jednych „kawał czasu”, dla innych niemal chwila, a dla pani Miry wiele pięknych, nowych prac. To krakowskie widoki odbite w okiennych szybach, zamglone płótna witrażowe, portrety na drewnie i nie tylko. To także ulotne chwile, nieśmiałe uśmiechy i wiele innych emocji zatrzymanych i ukrytych na obrazach.

Każdy z koneserów malarstwa mógł znaleźć coś dla siebie, dlatego podczas wernisażu, nie zabrakło słów uznania, bukietów kwiatów i życzeń dalszych owocnych chwil przy sztaludze. Jeśli i ktoś z Państwa zechciałby choć na chwilę poczuć ten nastrój, zapraszamy do Wadowickiej Biblioteki Publicznej. Wystawa potrwa do 10 października 2016.