Wystawy <<  Strona: 2 z 8  >>

Z uśmiechem o Chopinie...
Wystawa rysunków satyrycznych Zbigniewa Jujki

Wadowicka Biblioteka Publiczna zaprasza na wystawę prac Zbigniewa Jujki, twórcy ilustracji książkowych i plakatów, polskiego dziennikarza i rysownika satyrycznego, który od 30 lat z przymrużenie oka i w sposób żartobliwy komentuje najważniejsze wydarzenia polityczno - społeczne w Polsce i na świecie.

„Drzewa” - wystawa plastyczna
dzieci z Przedszkola nr 3 w Wadowicach

Otaczający nas świat, zmieniające się pory roku i widoki za oknem przez wieki inspirowały wielu artystów. Malarze z mniejszym, lub większym powodzeniem próbowali zamknąć na kartce czy płótnie piękno natury.

Podróże Jana Pawła II - wystawa plastyczna

Wystawa prac plastycznych laureatów I Małopolskiego Konkursu Plastycznego „Spotkania - Podróże Jana Pawła II” została otwarta w Wadowickiej Bibliotece Publicznej 6 maja 2010 roku przez dyrektora Ogniska Pracy Pozaszkolnej Pawła Jarosza. Wernisaż zgromadził młodych artystów oraz ich opiekunów z terenu Małopolski, których rysunki zostały nagrodzone i wyróżnione przez jury konkursu. Prace oceniane były w pięciu kategoriach wiekowych i według tego klucza zostały zaprezentowane na wystawie.