Prezent od Biblioteki -
kilka tysięcy ebooków zupełnie za darmo!!

W związku ze zbliżającymi się Świętami Bożego Narodzenia Wadowicka Biblioteka Publiczna przygotowała niespodziankę dla swoich czytelników, a zwłaszcza fanów ebooków. Czeka na Was kilkadziesiąt darmowych kodów do komercyjnej bazy Legimi, zapewniającej dostęp do prawie 60 000 książek w formie elektronicznej.

Jeśli chcecie być na bieżąco z nowościami wydawniczymi, mieć dostęp do największych bestsellerów 24 godziny na dobę i ogromny wybór literatury, to ta platforma jest właśnie dla Was!

Pierwsza partia otrzymanych kodów przeznaczona jest do aktywacji już w GRUDNIU, tak więc spieszcie się ponieważ zostało niewiele czasu!

W celu skorzystania z oferty czytelnik, posiadający kartę Wadowickiej Biblioteki Publicznej, musi zgłosić się do Czytelni przy ul. Legionów 1, aby uzyskać kod dostępu do nowego zasobu. O kod można poprosić też drogą mailową (wadowickabp@op.pl), przy czym należy pamiętać, aby w wiadomości uwzględnić numer karty bibliotecznej.

Po pobraniu kodu należy wejść na stronę www.legimi.pl/rajska, założyć konto użytkownika w systemie Legimi, a następnie zarejestrować otrzymany kod. Jeśli czytelnik posiada już konto w systemie Legimi, wówczas wystarczy jedynie aktywować kod na konkretny miesiąc. Po założeniu konta czytelnik może na dwóch niezależnych urządzeniach (tablet, laptop, smartphone, e-czytnik) zainstalować darmową aplikację Legimi niezbędną do czytania e-booków. I... już gotowe!

Ważne!
Kody po aktywacji są ważne przez okres miesiąca, po upływie którego można pobrać kolejny kod. Czytnik Kindle nie jest obsługiwany!

Zakup kodów dofinansowano w ramach programu „Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa” Priorytet 1 - Zakup nowości wydawniczych do bibliotek publicznych ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu.